drukowanie 3d Prusszkow

WYCENA PROJEKTU

dozwolone formaty: .stl, .zip, .rar

ABS

ABS wykorzystuje się w budowie maszyn, produkcji bytowych przyrządów, mebli, sportowego inwentarza, zabawek, materiałów biurowych, muzycznych narzędzi i dużo czego drugiego.

PLA

PLA znajduje zastosowanie w medycynie, opakowaniach do żywności i jednorazowych zastawach stołowych. W druku 3D PLA jest powszechnie uważany za estetyczny materiał do prototypowania.

T-Glase

T - Glase przepuszczający światło, lecz nie przejrzysty, jak szybę. Ta właściwość świetnie podchodzi dla wyrobów, które będziecie wykorzystywały z podświetlaniem. Na przykład figurek c podświetlaniem.

PETG

PETG służy do drukowania etui na telefony, wazonów, doniczek, pojemników na żywność, zabawek, przyborów kuchennych i innych popularnych przedmiotów.

 Oferujemy usługi drukowania 3D z różnych tworzyw sztucznych o różnej dokładności drukowania. Drukujemy różne szczegóły techniczne, zabawki, prototypy skrzyń, koła zębate. Zastosowano technologię drukowania FDM, której cechą wyróżniającą jest jej niski koszt i szybkość drukowania. Aby wydrukować, potrzebujesz trójwymiarowego modelu w formacie .STL, za pomocą którego możemy obliczyć wagę produktu.

 Koszt druku 3D zależy od kilku czynników, ilości plastiku wymaganego do drukowania, rodzaju plastiku, dokładności drukowania. Drukarka 3D drukuje warstwami, szczegóły i cena zależą od grubości warstwy. Drukujemy w warstwach o grubości 50 / 100 / 200 / 300 mikronów.

Maksymalne wymiary produktu to 20 * 20 * 25 cm.

Tworzywa sztuczne użyte do drukowania: ABS PLA

Podaj kolor plastiku.