Wymyślenie logo dla witryny druku 3D zajęło dużo czasu. Początkowo wyglądał jak napis 3D w kole, prosty i nudny. Następnie opowiemy, jak powstało logo i co z tego wynikło.

 Przede wszystkim logo powinno wywoływać przyjemne doznania, a kto jeszcze, jak nie kot, wywołuje takie doznania? Aby nasi klienci dobrze zrozumieli, jakie usługi można zamówić na naszej stronie, do kota została dodana szpula filamentu do druku 3D. Ponieważ nie jesteśmy jeszcze firmą o światowej renomie, postanowiono nie uwzględniać tej nazwy w ogólnej koncepcji. Zastosowano kolor taki sam jak w opracowaniu strony, szary i niebieski, kot będzie szary, cewka czarna, włókno niebieskie. Wszystko narysowane jest w oparciu o proste linie i koła, co później pozwoli na stworzenie logo 2D do wydrukowania i umieszczenia obrazu na górze strony.

 Później powstał model 3D kota, który siedzi na szpuli z filamentem. Z głowy kota wyszło logo serwisu, poniżej rysunki gotowego modelu oraz link do pobrania modelu 3D naszego kota w formatach .stl .g-code

 

( 555 010001-Cat.zip / Pobierz .STL model do druku 3D )